BIP
14 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Aktualności
Przeniesienie służbowe oficera
17.02.2017
17 lutego br. Komendant 14. Wojskowego Oddziału Gospodarczego podpułkownik Marek Pawłowski w obecności żołnierzy i pracowników uroczyście pożegnał porucznika Sławomira Grygiera, który został wyznaczony na stanowisko w innej jednostce wojskowej.

Porucznik Sławomir Grygier, oficer finansowy w Pionie Głównego Księgowego 14. Wojskowego Oddziału Gospodarczego, jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Studium Oficerskiego w Wyższej Szkole Oficerskiej we Wrocławiu, którą ukończył w 2010 roku. Na pierwsze stanowisko służbowe zgodnie z wykształceniem, młodszy oficer finansowy, wyznaczony w 2. Brygadzie Zmechanizowanej w Złocieńcu, gdzie po roku przeniesiono go do służby w 13. Wojskowym Oddziale Gospodarczym w Grudziądzu. Od 2013 roku por. Grygier wykonywał obowiązki oficera finansowego w 14. WOG skąd Decyzją Ministra Obrony Narodowej skierowano go do służby w Departamencie Budżetowym w Warszawie.

Komendant podpułkownik Marek Pawłowski, podziękował odchodzącemu oficerowi za zaangażowanie w codziennym wykonywaniu obowiązków służbowych, z których wywiązywał się wzorowo i na wysokim, profesjonalnym poziomie. Komendant wyraził przekonanie, że czas wspólnego wykonywania zadań w 14. Wojskowym Oddziale Gospodarczym porucznik Grygier będzie wspominał z sympatią i satysfakcją.

Na koniec odchodzący oficer wpisał się do "Księgi Pamiątkowej", po czym przyjął życzenia od przedstawiciela Zebrania Oficerów 14. WOG, kolegów i współpracowników.

Komendant w tym dniu pożegnał również wieloletniego pracownika resortu obrony narodowej pana Mariana Moszyckiego, starszego magazyniera służby czołgowo samochodowej, który po przepracowaniu ponad 50-ciu lat pracy w tym 33 lat jako oficer wojska polskiego udał się na zasłużoną emeryturę.

Uroczystość była okazją do wręczenia pracownikom dyplomów uznania za długoletnią pracę, które wręczono:

po 40-stu latach pracy:

- Tadeusz Kwiatkowski,

po 35-ciu latach pracy:

- Mariusz Sidora,

po 30-stu latach pracy:

- Maria Knychała,

- Elżbieta Polanowska,

- Mariola Leśniewska,

- Piotr Mikołajczak.ZAPRASZAM DO GALERII

Tekst i zdjęcia - kpt. Maciej Betka


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych