BIP
14 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Aktualności
Wigilijne Spotkanie
14.12.2016
14. grudnia br. żołnierze i pracownicy 14. Wojskowego Oddziału Gospodarczego spotkali się, by z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku złożyć sobie życzenia, dzieląc się tradycyjnym opłatkiem.

W uroczystości, która odbyła się w pięknie udekorowanej stołówce Grupy Zabezpieczenia w Biedrusku, uczestniczyli również zaproszeni goście, wśród których byli miedzy innymi Komendant 1 Regionalnej Bazy Logistycznej pułkownik Paweł Mela wspólnie z uczestnikami zorganizowanej przez siebie kwartalnej odprawy rozliczeniowo - koordynacyjnej 1 RBLog.

Ponadto, przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd, granych przez muzyków Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych, przy wigilijnym stole spotkali się również żołnierze którzy zakończyli służbę wojskową oraz żołnierze rezerwy, którzy w bieżącym roku wzięli udział w szkoleniu jednostek formowanych przez 14 WOG.

Wspólna uroczystość, która odbyła się w miłej sympatycznej atmosferze była okazją do podsumowania, przez Komendanta 14 WOG podpułkownika Marka Pawłowskiego, mijającego roku.

"Kończący się 2016 rok można zaliczyć do udanych. Jestem przekonany, że możemy być zadowoleni, bo wykonaliśmy wszystkie statutowe zadania, przetrwaliśmy liczne kontrole i nadzory a przełożeni oceniali naszą pracę na wysokim poziomie. Wiem, że to głównie Wasza zasługa, waszej ciężkiej pracy i ofiarnej służby na rzecz zaopatrywanych jednostek i instytucji.

Niech ten Nowy 2017 rok zmobilizuje nas do pracy w atmosferze szacunku dla każdego człowieka w realizacji rzeczy najważniejszych, w trosce o nasz Oddział Gospodarczy, by wypełniał zadania na dotychczasowym wysokim poziomie.

Niech ciepło noworocznych, szczerych życzeń wzmocni wewnętrznie każdego z nas. Na Nowy Rok życzę dużo zdrowia, zaufania i wzajemnego zrozumienia, jedności w rodzinie i wspólnocie społecznej. Życzę dużo satysfakcji z osiągania założonych celów, szczęścia, siły wewnętrznej i bliskości przyjaciół w potrzebie. Niech ciepło naszego dzisiejszego wigilijnego spotkania, dobrych życzeń, towarzyszy nam przez cały rok.

Zanieście te życzenia, do swoich domów i przekażcie je swoim najbliższym."
- zakończył Komendant.

Po wystąpieniu Komendanta życzenia złożył również Komendant 1 RBLog., który dołączając się do życzeń ppłk. Pawłowskiego, życzył spokoju i wytrwałości w codziennym wykonywaniu zadań stojących przed nami w nowym 2017 roku.

Następnie fragment Ewangelii św. Łukasza odczytał Proboszcz Parafii Wojskowej św. Wawrzyńca w Biedrusku ksiądz podpułkownik Wiesław Okoń, po czym wszyscy obecni na spotkaniu wspólnie łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia spokojnych, zdrowych i rodzinnych Świąt oraz szczęśliwego nadchodzącego roku 2017.ZAPRASZAM DO GALERII

Tekst - kpt. Maciej Betka, zdjęcia - ppor. Mariusz Sokołowski


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych