BIP
14 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Aktualności
Przywitanie absolwenta i przeniesienie służbowe oficera
27.09.2016
27 września br Komendant 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego podpułkownik Marek Pawłowski w obecności żołnierzy i pracowników uroczyście powitał absolwenta uczelni wojskowej oraz pożegnał żołnierza odchodzącego do służby w innej jednostce wojskowej

W dniu 12 września br. przybył do wykonywania obowiązków służbowych w 14 Wojskowym Oddziale Gospodarczym na stanowisku Szef Służby Materiałów Pędnych i Smarów absolwent Studium Oficerskiego we Wrocławiu podporucznik Mariusz Michta.

Komendant podpułkownik Marek Pawłowski witając przybyłego oficera życzył wielu sukcesów w służbie, po czym wręczył naszywki oznak rozpoznawczych 14 WOG.

Z dniem 30 września z 14 Wojskowym Oddziałem Gospodarczym żegnany jest kapitan lekarz medycyny Maciej Bernacki, kierownik Ambulatorium, którego z dniem 1 października Decyzją Ministra Obrony Narodowej wyznaczono do pełnienia dalszej służby wojskowej w Wojskowym Ośrodku Medycyny Prewencyjnej w Gdyni.

Komendant, podziękował odchodzącemu oficerowi za zaangażowanie w codziennym wykonywaniu obowiązków służbowych, z których wywiązywał się wzorowo i na wysokim, profesjonalnym poziomie. Komendant wyraził przekonanie, że czas wspólnego wykonywania zadań w 14. Wojskowym Oddziale Gospodarczym kapitan Bernacki będzie wspominał z sympatią i satysfakcją.

Na koniec odchodzący oficer wpisał się do "Księgi Pamiątkowej", po czym przyjął życzenia od przedstawiciela Zebrania Oficerów 14. WOG, kolegów i współpracowników.

Uroczystość była okazją do wręczenia dyplomów za długoletni staż pracy pracownikom resortu obrony narodowej oraz życzeń i dyplomów z okazji Święta Infrastruktury Wojskowej.ZAPRASZAM DO GALERII

Tekst - kpt Maciej Betka, zdjęcia - kpt. Marcin Kuzimski


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych