BIP
14 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Aktualności
Koniec utrudnień, wejście powraca od ul. Bukowskiej
29.12.2016
29. grudnia br. Komendant 14. Wojskowego Oddziału Gospodarczego podpułkownik Marek Pawłowski uroczyście otworzył nowo wyremontowane pomieszczenia biura przepustek i dyżurkę oficera dyżurnego.

Po trzymiesięcznych utrudnieniach ruch pieszy, wejście i wyjście na i z terenu naszego kompleksu, powraca od ulicy Bukowskiej. Oprócz wykonanych prac budowlano- malarskich na biurze przepustek pojawiły się nowe meble oraz urządzenia dostępowe tzw. "kołowrotki", które w znaczny sposób mają usprawnić ruch żołnierzy, pracowników oraz interesantów przybyłych do 14. WOG oraz jednostek wspólnie stacjonujących w kompleksie.

WAŻNE INFORMACJE

Przez najbliższy miesiąc od 1 do 31 stycznia, w kompleksie zmianie ulegają zasady działania biur przepustek, których obsługa realizowana będzie według poniższego harmonogramu:

Wejście od ul. Bukowskiej 34 - ruch pieszy realizowany będzie na dotychczasowych zasadach we wszystkie dni tygodnia w godzinach 7.00 - 16.00. Natomiast w godzinach 16.00 - 7.00 wejście i wyjście na i z terenu kompleksu odbywać się będzie poprzez "kołowrót" zamontowany na zewnątrz biura przepustek, przy bramie wjazdowej.

Ruch dla żołnierzy lub osób nieposiadających kart dostępowych odbywał się będzie pod nadzorem pracownika ochrony SUFO po wezwaniu go poprzez wideofon znajdujący się obok wejścia.

Wjazd od ul. Marcelińskiej 15 - ruch wszelkich pojazdów realizowany będzie tylko w dni robocze w godzinach 7.00 - 16.00. Natomiast w godzianch 16.00 - 7.00 i w dniach wolnych od służby, ruch pojazdów, odbywał się będzie bramą główną obok biura przepustek od ul. Bukowskiej 34 pod nadzorem pracownika ochrony SUFO po wezwaniu go poprzez wideofon znajdujący się obok wejścia na biuro przepustek.

Biuro przepustek Komenda Garnizonu, Wojskowe Biuro Emerytalne, Delegatura Wojskowej Komendy Transportu, (w części wydzielonej kompleksu, budynek nr 14) zabezpiecza Wojskowe Biuro Emerytalne w godz. 07.00 - 16.00.

Od dnia 01.01.2017 r. nie będzie możliwy ruch pieszy od ul. Marcelińskiej.ZAPRASZAM DO GALERII

Tekst i zdjęcia - kpt. Maciej Betka


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych