BIP
14 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Aktualności
Mistrzostwa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w tenisie stołowym.
10.09.2015
8 - 10 września br. 14 Wojskowy Oddział Gospodarczy wspólnie z 1. Regionalną Bazą Logistyczną zorganizował i przeprowadził Mistrzostwa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w tenisie stołowym.

Mistrzostwa w imieniu Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych otworzył Komendant 14. Wojskowego Oddziału Gospodarczego podpułkownik Marek Pawłowski i Szef Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu IWsp SZ podpułkownik Jan Murach, którzy życzyli uczestnikom osiągniecia jak najwyższych sportowych wyników oraz miłego pobytu na terenie WOG-u i miasta Poznania.

Przez trzy dni osiem reprezentacji Jednostek Wojskowych podporządkowanych Szefowi Inspektoratu Wsparcia Sil Zbrojnych rozegrali gry indywidualne, deblowe oraz mikstowe, które wyłoniły najlepsze drużyny oraz najlepszych zawodników w grupach wiekowych.

Po zaciętych, rozgrywanych w duchu sportowej rywalizacji zawodach, zwycięzcą Mistrzostw Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w tenisie stołowym w klasyfikacji generalnej została reprezentacja 1. Brygady Logistycznej z Bydgoszczy .

Kolejne miejsca w turnieju zajęły drużyny reprezentujące:

II miejsce - 1 Regionalna Baza Logistyczna Wałcz,

III miejsce - 2 pułk inżynieryjny Inowrocław,

IV miejsce - 10 Brygada Logistyczna Opole,

V miejsce - 2 Regionalna Baza Logistyczna Warszawa,

VI miejsce - 4 Regionalna Baza Logistyczna Wrocław,

VII miejsce - batalion dowodzenia IWsp SZ Bydgoszcz,

VIII miejsce - 3 Regionalna Baza Logistyczna Kraków.

Puchary i medale wręczył gospodarz i organizator zawodów: Komendant 14. Wojskowego Oddziału Gospodarczego ppłk Marek Pawłowski, który podziękował wszystkim uczestnikom za udział w zawodach oraz przygotowanie i prowadzenie Mistrzostw wszystkim osobom funkcyjnym.

W składzie drużyny 1 Regionalnej Bazy Logistycznej 14. WOG reprezentowała nasza koleżanka: kapitan Dorota Skalska,ZAPRASZAM DO GALERII

tekst - kpt. Maciej Betka, zdjęcia - Dariusz Sienniak


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych